Zorganizuj spotkanie!

Znamy wyniki rekrutacji!

 

Zakończyliśmy ocenę zgłoszeń do drugiej edycji projektu „Link do przyszłości. Zaprogramuj swoją karierę”. Serdecznie dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Po raz kolejny ich liczba przekroczyła liczbę miejsc przewidzianych w projekcie. W sumie otrzymaliśmy aż 170 bardzo dobrych zgłoszeń, które pokazują Państwa motywację i chęć wspierania młodych ludzi w rozwijaniu ważnych dla ich przyszłości umiejętności programistycznych.

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, uwzględniając kryteria określone w Regulaminie, w tym preferencje dla instytucji, które dotychczas nie miały doświadczeń w nauce kodowania oraz potencjał do kontynuowania zajęć w ramach Lokalnego Klubu Kodowania, wyłoniliśmy ostatecznie 105 instytucji zakwalifikowanych do udziału w projekcie. Pełną listę z wynikami znajdą Państwo tutaj: WYNIKI REKRUTACJI (kolejność sortowania: instytucje zakwalifikowane, województwo, miejscowość).

 

Serdecznie gratulujemy instytucjom zakwalifikowanym! Do 15 września przekażemy Państwu więcej szczegółów dotyczących przygotowania się do warsztatów.

 

Tych Państwa, którym nie udało się zakwalifikować do projektu gorąco zachęcamy do korzystania z gotowych scenariuszy i materiałów umożliwiających samodzielne prowadzenie zajęć dostępnych w zakładce „Zasoby” na naszej stronie internetowej, jak również do śledzenia informacji o naszej aktualnej ofercie związanej z nauką programowania na stronie na Facebooku.

 

Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie zgłoszenia!
MATERIAŁY DO POBRANIA DLA ORGANIZATORÓW:

INFOPAKA - ważne informacje dla organizatorów pobierz
Prezentacja do prowadzenia warsztatów (Scenariusz 2016) pobierz
Ankieta dla uczestników (2016) pobierz
Oświadczenie dotyczące wykorzystania wizerunku uczestników (2016) pobierz
Regulamin uczestnictwa (2016) pobierz
Informacje o projekcie (2016) pobierz
Lokalne Kluby Kodowania - informacje pobierz
Instalacja oprogramowania - instrukcja pobierz


MATERIAŁY PROMOCYJNE DO POBRANIA:

ZOBACZ RELACJE ZE SPOTKAŃ: